Image
Image

Jesteśmy dla Twojej firmyZorganizowaliśmy kilkaset wydarzeń dla różnego rodzaju firm i agencji, dzięki czemu służymy doświadczeniem, wiedzą, znajomościami i umiejętnościami. Współpracując z nami masz pewność, że doradzimy i zrealizujemy wszystko z prawdziwym zaangażowaniem.

Image

Organizujemy różne wydarzenia komediowe - również onlineJako Agencja Artystyczna działamy na wielu płaszczyznach

Kompleksowa organizacja

Tworzymy setki wieczorów komediowych - również online! Kompleksowo zajmujemy się organizacją stand-upów biletowanych w internecie, lokalach gastronomicznych oraz obiektach kulturalno-rozrywkowych.
 

Dobór komików pod projekt

Każdy komik prezentuje własny, unikalny styl komediowy i posiada inne predyspozycje artystyczne. Tworząc całą branżę od środka i posiadając tak szerokie doświadczenie jesteśmy w stanie dopasować komika pod charakter projektu.
 
 

Własne kreatywne rozwiązania

Wypracowaliśmy innowacyjne rozwiązania usprawniające komunikację i organizację wydarzeń, posiadamy własne systemy i programy, które pomagają nam realizację zleceń.
 

Platforma sprzedaży biletów

Standupbilety.pl to platforma dostępna dla wszystkich klientów, jak i organizatorów. Szukasz biletów na ulubionego komika? Wejdź na www.standupbilety.pl i sprawdź naszą ofertę!

CEO

Image
Bartłomiej KorbelDyrektor artystyczny, producent

+48 503 825 640
kontakt@standupnolimits.plKontakt

Zespół Stand-Up Comedy

p gosia Małgosia Czerniszewska
Grafika, Sales Manager

 
gosia@standupnolimits.plKontakt
p mateusz Mateusz Probola
Booking & Event Manager

+48 798 141 811
mateusz@standupnolimits.plKontakt
p mateusz Konrad Krasuski
PR Manager


konrad@standupnolimits.plKontakt