Image

Stand up ComedyProjekty & wydarzenia

Stworzyliśmy projekty, których działanie możecie spotkać na terenie całej Polski. Zaczynaliśmy od kilku występów miesięcznie, by tworzyć obecnie nawet kilkaset wydarzeń rocznie! Współpraca z ponad setką komików pozwoliła nam stworzyć cykliczne projekty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów komedii. A to jeszcze nie koniec, dalej chcemy się rozwijać by móc dawać Wam ogromną dawkę pozytywnej energii!

projekt1

Projekt, od którego wszystko się zaczęło. Cykliczne występy Stand-up w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce pokazują, że w komedii nie ma granic! Współtworzymy ponad 40 mini klubów komediowych na terenie kraju.

projekt1

Kilkudziesięciu komików na jednym festiwalu, różne segmenty komediowe, od open miców do roast battle, a to wszystko podczas 3 dniowego festiwalu w samym centrum Warszawy! Do zobaczenia w sierpniu!

projekt1

Inicjatywa odpowiadająca na zapotrzebowanie komediowe w Warszawie! Cykliczne występy komików, roasty, spektakle improwizowany, festiwale oraz inne projekty komediowe w jednym miejscu. Odwiedźcie koniecznie.

eventy wl

Od wielu lat z powodzeniem organizujemy występy podczas różnego rodzaju eventów: targi, gale, festiwale, imprezy pracownicze, jubileusze. Stand-up to świetna rozrwyka dla każdego (no może z wyjątkiem dzieci) która uświetni każdą imprezę. 

projekt1

Jeżeli jesteście fanami ostrych żartów to ten projekt jest zdecydowanie dla Was. Podczas każdego odcinka 8 komików mierzy się w formule pucharowej o miano króla roastu, a wygrany awansuje do wielkiego finału, a wszystko to pod okiem profesjonalnego jury jeżeli chodzi o roasty. Tutaj zdecydowanie nie ma granic.

projekt1

Platforma na które znajdziecie bilety na wydarzenia Stand-up oraz inne wydarzenia komediowe. Setki wydarzeń i tysiące biletów czekają na Was! Jeżeli organizujesz własne wydarzenie i poszukujesz platformy do dystrybucji biletów to ta platforma również jest dla Ciebie.

projekt1

W każdy ostatni czwartek miesiąca zapraszamy komika, który będzie występował w roli Jokera. Do ostatniego momentu nazwisko występującego trzymane jest w tajemnicy, a niespodzianka zdradzana jest dopiero, gdy komik pojawi się na scenie. Jokerem byli między innymi: Abelard Giza, Lotek, Błażej Krajewski, Mateusz Socha, Katarzyna Piasecka, czy Paweł Chałupka. Kto będzie kolejnym Jokerem?
02

 

Stand-up na żywo w Twoim domu? To możliwe! Stand-up Online to projekt który przenosi stand-up do świata internetu! Program składa się z wielu segmentów: Problemator, Roast me czy interakcja z publicznością online dostarczy Ci wielu wrażeń bez wychodzenia z domu.
Pracujemy również nad kolejnymi projektami. Jeżeli macie propozycje i pomysły – Scenariusze, Light Night Show, wyzwania aktorskie kierujcie je na adres: kontakt@standupnolimits.pl